ogółem: 590 928

statystyki szczegółowe

5) 4 czerwiec

Za nami kolejny weekend z deichmannem.

Tym razem trafiliśmy na mocnych przeciwników którzy obnażyli nasze słabości. Gdyby mecze trwały 5 minut mielibyśmy komplet punktów ale trzeba grać i biegać do końca - a na koniec nasi chłopcy przegrywali.

Pierwszy mecz z liderem turnieju zaczął się dla nas bardzo dobrze po kilku minutach wygrywaliśmy 2-0 po bramkach Bartka Brun i Pawła Pustelnika. Graliśmy mądrze i stwarzaliśmy sobie okazje do następnych bramek. Jednak na przerwę schodziliśmy wygrywając już tylko 2-1. Druga połowa to ......... brak słów porażka w całym meczu 2-5.

Następny mecz z Anglią podobnie jak ten z Holandią. Uzyskaliśmy prowadzenie po bramce Bartka a potem ..... porażka do 4.

I ostatni mecz z Szkocją. Ładna bramka Kacpra M. a potem ....  1-7

Mam nadzieję że był to po prostu zły dzień bo momentami pokazaliśmy że grać potrafimy z każdym !

Austria-Holandia 2-5