dzisiaj: 39, wczoraj: 50
ogółem: 590 932
statystyki szczegółowe
Dziś w turnieju organizowanym przez Gwiazdę Ruda Śląska wywalczyliśmy 2 miejsce !!!
Z grupy wyszliśmy na pierwszym miejscu odnosząc dwa zwycięstwa i remis.
W półfinale w karnych pokonaliśmy Promotora Zabrze a w finale ulegliśmy MKS Zaborzu 0-2
Gratulacje :)
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Ruda Śląska
L.p. | GRUPA A | L.p. | GRUPA B |
1 | MKS Zaborze | 1 | MKS Pogoń Ruda Śląska |
2 | Gwiazda II Ruda Śląska | 2 | Gwiazda I Ruda Śląska |
3 | AKS Mikołów | 3 | UKS Ruch Chorzów |
4 | Orlik Ruda Śląska | 4 | Wyzwolenie Chorzów |
5 |
| 5 | Promotor Zabrze |
1. | Grupa A | 8.30 | MKS Zaborze | - | Gwiazda II Ruda Śląska | 1:1 |
2. | Grupa B | 8.45 | MKS Pogoń Ruda Śląska | - | Gwiazda I Ruda Śląska | 0:6 |
3. | Grupa A | 9.00 | AKS Mikołów Smerczek,Cząstrkiewicz W,Wieczorek. | - | Orlik Ruda Śląska | 3:1 |
4. | Grupa B | 9.15. | Wyzwolenie Chorzów | - | UKS Ruch Chorzów | 0:0 |
5. | Grupa A | 9.30 | | - |
|
|
6. | Grupa B | 9.45 | MKS Pogoń Ruda Śląska | - | Promotor Zabrze | 0:4 |
7. | Grupa A | 10.00 | Gwiazda II Ruda Śląska | - | AKS Mikołów Cząstkiewicz W,Wieczorek,Brun | 1:3 |
8. | Grupa B | 10.15 | UKS Ruch Chorzów | - | Gwiazda I Ruda Śląska | 0:6 |
9. | Grupa A | 10.30 | | - |
|
|
10. | Grupa B | 10.45 | Wyzwolenie Chorzów | - | Promotor Zabrze | 1:3 |
11. | Grupa A | 11.00 | MKS Zaborze | - | AKS Mikołów Cząstkiewicz W. | 1:1 |
12. | Grupa B | 11.15 | MKS Pogoń Ruda Śląska | - | UKS Ruch Chorzów | 1:1 |
13. | Grupa A | 11.30 | Gwiazda II Ruda Śląska | - | Orlik Ruda Śląska | 0:4 |
14. | Grupa B | 11.45 | Gwiazda I Ruda Śląska | - | Wyzwolenie Chorzów | 3:0 |
15. | Grupa A | 12.00 | - |
|
| |
16. | Grupa B | 12.15 | Promotor Zabrze | - | UKS Ruch Chorzów | 3:0 |
17. | Grupa A | 12.30 | MKS Zaborze | - | Orlik Ruda Śląska | 2:0 |
18. | Grupa B | 12.45 | MKS Pogoń Ruda Śląska | - | Wyzwolenie Chorzów | 1:0 |
19. | Grupa A | 13.00 |
|
| |
|
20. | Grupa B | 13.15 | Promotor Zabrze | - | Gwiazda I Ruda Śląska | 1:2 |
21. Mecz o finał AKS MIKOŁÓW - PROMOTOR ZABRZE 2-2 karne 2-1
Samobójcza, Kliza
22. Mecz o finał GWIAZDA RUDA ŚL. - MKS ZABORZE 0-1
23. Mecz o miejsce 9 WYZWOLENIE CHORZÓW
24. Mecz o miejsce 7 GWIAZDA RUDA ŚL. II - UKS RUCH CHORZÓW 1-1 karne 2-0
25. Mecz o miejsce 5 ORLIK RUDA ŚL.- POGOŃ RUDA ŚL. 1-1 karne 2:2 0:1
Mecz o miejsce 3 godz. 14.45
PROMOTOR ZABRZE - GWIAZDA RUDA ŚL. 0-1
Mecz finałowy o miejsce 1 godz. 15.00
AKS MIKOŁÓW - MKS ZABORZE 0-2
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mateusz Kułakowski z MKS Zaborze.
Najlepszym strzelcem turnieju został Mateusz Świerczyński z Gwiazdy Ruda Śl.
Najlepszym bramkarzem wybrano Mateusz Jarosza z AKS Mikołów !!!
GRATULACJE !!!
Młodzicy » I liga |
Najbliższa kolejka 1 |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.